OFERTA CENNIK KONTAKT DOJAZD
puszki puszki puszki puszki puszki

 

formularz kontaktowy
PAKMET

adres:

ul. Przeskok 30
05-092 Łomianki
woj. mazowieckie

tel/fax: +48 22-751-29-35
mobile: +48 505-135-333
www: www.pakmet.pl
   
dział handlowy:
poniedziałek - piątek / 7:00 - 15:00
e-mail: infopakmet.pl
   
zarząd:
e-mail: pakmetpakmet.pl

 

Formularz kontaktowy


*
telefon kontaktowy: *
e-mail:
   
nazwa firmy : *
ulica i nr: *
miejscowość: *
kod pocztowy: *
kraj: *
telefon:
fax:
strona www:
   

treść wiadomości: *

W zapytaniu prosimy o podanie rodzaju opakowań (np. typ, symbol, pojemność) i orientacyjnych wielkości zamówień (np. jednorazowo, okresowo).

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pakmet s.c. D.A.A. Filipczak, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133). Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji i ofert handlowych od Pakmet s.c. D.A.A. Filipczak w celu obsługi zapytań handlowych.
(* pola wymagane)
Administratorem danych osobowych jest Pakmet s.c. D.A.A. Filipczak z siedzibą w Łomiankach, adres: Ul. Przeskok 30, kod pocztowy 05-092 Łomianki. Przetwarzanie danych osobowych będzie odbywać się w celu uzyskiwania odpowiedzi na przesłana zapytania i realizacji zamówienia, na podstawie art. 6 ust. 1. lit. b Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (dalej RODO), a także po wyrażeniu uprzedniej zgody – w celach marketingowych Administratora zgodnie z art. 6 ust. 1. lit. a RODO. Dane osobowe nie będą udostępnianie na rzecz innych podmiotów bez uprzedniej zgody wyrażonej przez Ciebie. Dane osobowe mogą być udostępnianie podmiotom do tego upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Wyrażona zgoda może zostać wycofana w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie wyrażonej zgody przed jej wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych należy kierować na adres mailowy info(a)pakmet.pl. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji wskazanych celów.

 


O FIRMIE
| PRODUKTY | OFERTA | KONTAKT | DOJAZD
MAPA STRONY

O FIRMIE OFERTA CENNIK KONTAKT DOJAZD FIRMA FIRMA Deutsch Pycckoe Polski pakmet